Látka na nohavice

Dobre padnúce nohavice, tie sa ťažko hľadajú. Chystáte sa šiť nohavice, ktoré vám sadnú ako uliate? Máme pre vás skvelé látky, z ktorých vytvoríte nohavice na voľný čas, bežné nosenie či na formálnu schôdzku.

Na šitie voľnočasových nohavíc a džínsov sa perfektne hodí rifľovina. Rifľovina je pevný materiál, ktorý len tak niečo nezničí. Navyše vďaka podielu prírodnej bavlny je tiež veľmi pohodlná. Ak chcete obtiahnuté džínsy, určite vyberte riflovinu s obsahom elastanu. Keper a bavlnenú strečovou tkaninu využijete na šitie pevnejších nohavíc. Zháňate ideálny materiál na skvelé outdoorové nohavice? V tom prípade sa pozrite na funkčný softshell, ktorý sa určite stane nepostrádateľným parťákom pri vašich športových aktivitách i potulkách prírodou.

Na spoločenskejšie udalosti alebo na formálne nohavice do práce využijete oblekové látky (tzv. kostýmovky). S kostýmovkou si padnete do noty, ak hľadáte nohavice, ktoré splnia oficiálny dress code. Na šitie nohavíc do chladnejšieho jesene sa zas skvele hodí teplejší menčester. Na leto potom využijete voľné nohavice zo vzdušnej ľanové látky. 

Najpredávanejšie

9
131913

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom