Látky na letné šaty

Leto si hovorí o šaty ľahké, voľné, priedušné a hlavne z príjemného materiálu. Výnimočné šaty z látky, ktorú len tak na niekom neuvidíte, vytvoríte z originálnej kolekcie Mamtex. U nás objavíte široký výber bavlnených látok a látok s certifikátom GOTS, ideálnych na šitie tých najpôvabnejších šiat.

Ak túžite po jemných vzdušných šatách, vyberte mušelín. Skvelo vzdušné sú šaty z ľanu alebo modalu. Z oboch materiálov ušijete tie najpríjemnejšie kúsky do vášho šatníka. V horúcom letnom počasí vás podržia úžasné vlastnosti bambusovej viskózy. Ušijete z nej perfektné splývavé šaty, do ktorých sa zamilujete vďaka ich hodvábnej jemnosti.

Krásne pevné šaty, ktoré držia tvar vytvoríte z bavlneného saténu. Bavlnený úplet využijete na šitie pohodlných voľnočasových šiat. Ste dušou romantička? Tak to vás určite očarí madeira. Ak sa chcete pochváliť svojou postavou, tak v jemných šatách z viskózy parádne vyniknú vaše krivky. Prajete si ušiť nádherné šatôčky pre svoju malú princeznú? Vyberajte z detských úpletov pestrých farieb a vzorov.

 

Záznamy neboli nájdené...